# dvoukolky@seznam.cz # 777 169 553
Co je segway?

Pro Vás, kteří jste již okusili slast z jízdy na dvoukolce, jsou následující řádky zbytečné. Už víte, že jste „závislí“. Závislí v pozitivním smyslu slova. Jste závislí na aktivitě, která je vlastní všem živým organismům. Jste závislý na pohybu.
Dvoukolka – to je pohyb. Je to pohyb přirozený, je to pohyb tichý, je to pohyb ohleduplný, je to pohyb šetrný, je to pohyb nesobecký, je to pohyb beze strachu, bez stresu, bez výčitek… Je to volný pohyb kdekoli.
Dvoukolka je unikátní dopravní prostředek, který bude vším, čím chcete, aby byl. Užitečným pomocníkem, „němým“ sluhou, jenž Vás s něžnou péčí bude přepravovat kamkoli si vzpomenete, nebo pozorným přítelem, se kterým můžete tiše sdílet romantickou krásu přírody ve všech jejích ročních obdobích.
Dvoukolka představuje revoluční technologii v přepravě osob. Je poháněna elektromotorem, který čerpá energii z lithium-iontových baterií. Onu zpočátku nepochopitelnou stabilitu zajišťuje síť senzorů, které kontrolují změny terénu a pozici lidského těla 100x za vteřinu.Tedy podstatně rychleji, než je lidský mozek schopen myslet.
Ovládání vozítka je zcela přirozené. Na náklon lidského těla dvoukolka reaguje pohybem. Chcete jet dopředu? Nakloňte se tedy mírně dopředu, podobně jako při chůzi. Chcete zastavit? Napřimte se. Chcete změnit směr? Stačí mírně otočit rukojetí.
Ale co Vám budeme dlouze vyprávět. Prostě se u nás zastavte! Moc rádi Vám dvoukolku zdarma předvedeme.
XHTML valid, Copyright © www.dvoukolky.cz, webdesign toker.cz 2010
Partnerské weby: Sportovnivozy.cz - inzerce sportovních aut | www.adao.cz | Ráj aut - inzerce